Jak zwiększyć dochody, używając tylko swoich rąk

Nie tylko o zarabianiu

Jacek 14.12.2020

Bitcoin zbawcą internetu

Polecane: Wagi z legalizacją

Tak, wszyscy wiemy, że lądowanie na Księżycu nigdy nie miało miejsca. Jednak niedawno potwierdzono, że w dniu wydarzenia można było dokonać płatności przy użyciu wirtualnych walut. Wszystko zaczęło się oczywiście od tweeta. Wkrótce jednak pojawiło się kilka innych organizacji w USA, w tym Amazon, Apple, Facebook, Google i wiele innych. Następnie nastąpił bezprecedensowy przypływ e-maili z całego świata, w tym z Chin.

Liczba stron internetowych i kont w mediach społecznościowych promujących transakcje bitcoin wzrosła wykładniczo. W obliczu tak ogromnej ilości informacji łatwo jest stracić orientację, w którym miejscu jesteśmy w procesie uświadamiania sobie wyzwań stojących przed ludzkością.

Zdarzyło się lądowanie na Księżycu. Jednak nie była to przyczyna celebry rewolucji, której jesteśmy dzisiaj świadkami.

Był rok 1967. Wciąż szalała zimna wojna, a ludzie na całym świecie obserwowali rozwój wydarzeń w Berlinie Wschodnim. Ruch przeciwko wojnie w Wietnamie wyglądał dobrze.

Nagle ściany runęły na nas. Mur upadł. Po raz pierwszy w historii Armia Stanów Zjednoczonych i Siły Powietrzne stanęły między kompleksem militarno-przemysłowym a ludem.

Mur berliński runął w dwóch miejscach - w miastach Caen i Würzburg. Mur został również wykryty w miastach Ansbach i Baden-Baden. We wrześniu Mur został ostatecznie usunięty, a obie strony podpisały traktat pokojowy umożliwiający nam swobodne przemieszczanie się między dwoma krajami.

Sprawy zaczęły zmierzać w kierunku bardziej demokratycznego społeczeństwa. Jednak proces zmiany rzeczy często komplikuje potrzeba zachowania harmonii z różnymi interesami. Czasami trzeba nawet uspokoić elitę polityczną. W październiku 1967 roku rządowi Stanów Zjednoczonych udało się przekonać Komunistyczną Partię Chin, że w ich interesie leży zmniejszenie deficytu handlowego z największą gospodarką świata. Wynikająca z tego wojna handlowa zmniejszyła popyt na importowane produkty i obniżyła wartość chińskiego juana. Wynikająca z tego wojna handlowa zmniejszyła popyt na importowane produkty i obniżyła wartość Bitcoin.

Bitcoin zbawcą internetu

Bitcoin pojawił się pod koniec lat. W tym czasie cały internet działał sprawnie. Jednak internet został zbudowany w zupełnie innym świecie niż ten, w którym żyjemy. Właśnie skończyła się zimna wojna, a niezwykłe było to, że pomimo tych wszystkich zagrożeń Bitcoin zapewniał swojemu właścicielowi bezpieczeństwo.

W latach 70. pojawił się Satoshi Nakamoto i zaczął rewolucjonizować internet. Wprowadził koncepcję rozproszonej księgi, w której każdy adres jest powiązany z kluczem publicznym, za pomocą którego można uwierzytelnić transakcję. Autentyczność transakcji potwierdza bank wystawiający, który wysyła notę ​​potwierdzającą na adres użytkownika. Bank rejestruje numer transakcji i konto zostaje odblokowane. Właściciel portfela pozostaje odpowiedzialny za klucz i może wykonać wszelkie czynności niezbędne do zabezpieczenia klucza.

Bitcoin ma żywotność około 4 lat. W tym okresie jego technologia jest nadal używana przez zwykłych ludzi na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać Bitcoin?

Bitcoin to łatwy sposób na przechowywanie i transfer środków do iz dowolnego miejsca na świecie. Jest również bardzo wygodny w użyciu. Nie musisz płacić prowizji za każdą transakcję i nie musisz martwić się o saldo pieniędzy.

Jak kupić bitcoiny?

Bitcoin jest kupowany w celach inwestycyjnych lub nawet spekulacyjnych. Zawsze możesz sprzedać swoje bitcoiny za gotówkę.

Jak handlować bitcoinami?

Bitcoin jest kupowany w celach inwestycyjnych lub nawet spekulacyjnych

Tagi: wirtualne waluty,